momentálne ste na stránke: 

REALITY A BÝVANIE   
 
 
 

:: menu  

 

:: reklama  

 

Reality a bývanie
V Bernolákove je veľkým plusom jeho poloha v blízkosti Bratislavy. To je tiež jedným z hlavných dôvodov, prečo v obci, podobne ako v širokom okolí, funguje bohatá domová výstavba a cena nehnuteľností je oproti iným obciam ďalej od mesta vysoká. Preto je často vyhľadávaný starší dom v Bernolákove, aby si ho nový majiteľ prerobil, prípadne sa stavajú celkom nové domy a byty na predaj, alebo si ich priamo stavajú budúci majitelia pre svoju potrebu. Podobne je tomu aj v Novej Dedinke, do ktorej sa prechádza práve cez obec Bernolákovo. Preto sa aj tešia obľube obchodníci so stavebninami, ktoré sú v obci a aj v okolí. Ale tešia sa aj realitné kancelárie.

Pokojné prostredie, okolitá zeleň, a poloha sú dobrým predpokladom na bývanie. Blízkosť letiska je počuteľná, ale nie na toľko, že by to pôsobilo rušivo. Pár minút jazdy autom sa nachádzajú najbližšie predajne Tesco, Lidl, Billa v blízkej Bratislave. V prípade potreby majú živnostníci v Ivanke pri Dunaji veľkoobchod Metro. V blízkosti je aj Baumax. V meste Senec sa zas nachádzajú Slnečné jazerá, ďalšie pamiatky a tiež nákupné možnosti.

Ponuka domov a pozemkov v Bernolákove je k dispozícií takmer v každom inzertnom portáli. Stačí len vyhľadať okres senec. V čase prípravy týchto stránok je možné nájsť napríklad:

Na predaj rodinný dom- Bernolákovo
153.000,00 EUR (4.609.278,00 SKK)
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Lokalita: Bernolákovo
(Reality okres Senec)
Plocha: úžitková plocha 600 m2

Predáme novostavbu 4 izbového rodinného domu v novej časti Bernolákova, Bernolákovo Juh. Novostavba 2010, Bungalov Opál, 4 izby, pozemok 600 m2 v cene, zastavaná plocha 153 m2, úžitková plocha 130 m2 + terasa 15 m2.Všetky IS – voda, elektrika, plyn, kanalizácia, optický kábel.V celom dome sa nachádza podlahové kúrenie. Rozvod internetu a káblovej televízie.V obývačke sa nachádza krb. Strešná krytina Mediteran, plastové okná, zateplený + vonkajšia omietka. Dom sa predáva v stave holodomu (bez kuchynskej linky, interiérových dverí, plávajúcej podlahy, dlažby a sanity). Možnosť dokončenia na kľúč v cene cca. 12 000,-Eur (bez kuchynskej linky). Dokončenie 11/2010. Možnosť aj na hypotekárny úver.

Predáme 4-izb. rod. dom v Bernolákove
140.000,00 EUR (4.217.640,00 SKK)
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Lokalita: Bernolákovo
(Reality okres Senec)

Predáme 4-izb. rod. dom v Bernolákove. IS /voda, el., plyn., žumpa/, kúrenie – gamatky, sedlová strecha, dom sa nachádza v slepej uličke, garáž, vnútorný krb, nová kúpeľňa s roh. vaňou a sprch. kútom, vonkajší altánok. V blízkosti je autobusová zastávka. Pozemok 996 m2, šírka 23 m. Cena 140.000 EUR (4.217.640 Sk)

PREDAJ 5 izb. rodinného domu- BERNOLÁKOVO, pozemok 1198 m2
133.000,00 EUR (4.006.758,00 SKK)
Kategória: Administratívny objekt / Predaj
Lokalita: Trnavská, Bernolákovo
(Reality okres Senec)
Plocha:
zastavaná plocha 436 m2
pozemok 1198 m2

Na predaj samostatne stojaci 5 izb. rodinný dom v obci Bernolákovo, okres Senec, celková výmera pozemku 1198 m2, zast. plocha 432 m2, záhrada 766 m2, terasa 31 m2. Dom je vhodný na podnikateľské účely napr. ako sídlo firmy- výborná viditeľnosť z hlavnej cesty, bezproblémové parkovanie a vjazd na pozemok pre viacero áut, dobré dispozičné riešenie domu, sedlová strecha- možnosť využitia podkrovia, dom prešiel pred cca 12 rokmi čiastočnou rekonštrukciou- plastové okná, plastové vstupné dvere, fasáda + zateplenie domu z 2 strán, plávajúca podlaha (3 izby, predsieň, kuchyňa), rohová kuchynská linka- kombinovaný sporák so sklokeramickou varnou doskou, vstavaná skriňa v predsieni, menená sanita, vlastné kúrenie- 5 ročný plynový kotol Thermona- radiátory, zásobník na ohrev teplej vody, čiastočne podpivničenie cca 1/3, garáž, záhrada s ovocnými stromami, 4 izby sú nepriechodné (možnosť dispozičnej zmeny), inžinierske siete- voda, plyn, elektrina, septik- možnosť pripojenia domu na kanalizáciu, aj na HÚ, kúpou voľný, výborná dostupnosť do Bratislavy.


Uvedené inzeráty sú posledné tri v čase prípravy stránok, ktoré sa dali nájsť na najnavštevovanejšom slovenskom portáli s realitami. Z uvedených príkladov vyplýva, že cena nehnuteľností sa pohybuje v okolí 4 miliónov korún. Zväčša ide o domy so záhradkou a celá obec a jej nehnuteľnosti má dobré napojenie na prístupové cesty. V obci sa nachádza aj slepá ulica s množstvom domov, inak sú ostatné cesty prístupné z dvoch strán.

 

© 2010 - Pôvodne vytvoril server Cestovanie.biz, od 2011 správca L222 - všetky práva vyhradené na fotografie, materiál a dizajn - privacy policy
Cestopisy: Portoriko, Miami, Kapverdy, Stockholm, Utrecht, Hainburg, Londýn, Čadca, Komárno, Trenčín, Benátky,  - Zábava: Slovenčiny.Com, Zaujímavosti.net